Drinor Shamolli mposhtë francezin në Tirana Open U16

  • Maj 14, 2021

Gjatë kësaj jave po mbahet turneu Tennis Europe ‘Tirana Open U16’.

Tenisti jonë Drinor Shamolli ka mposhtur tenistin nga Franca, Arno Guillet me rezultat 6-4 6-3.

Drinori sot feston edhe ditëlindjen e 16-të, të cilit i dëshirojmë shëndet dhe suksese në jetë e karrierën sportive!

Share this post