Dielli Teb Open 2016

  • Kor 30, 2016

Sot ne ora 15:00 do te zhvillohet finalja e turneut Dielli Teb Open 2016.
Kampioni i Kosoves Granit Bajraliu do te tentoje ta mbroje titullin dhe luan kunder kampionit te Shqiperise Genajd Shypeja.
Ndeshjen mund ta ndiqni live ne RTK

Share this post