Caktohen datat per turneun e shtyer “Peja Juniors 2019 – U16”

  • Kor 15, 2019

15 Korrik 2019

KT Peja ne bashkepunim me FTK te merkuren dhe te enjten ( 17&18 korrik ) organizon turneun Peja Juniors 2019 per kategorine U-16 ne te dyja konkurencat, turne ky i shtyer nga fundjava paraprake.

Paraqitja per turne behet deri te marten ne ora 17:00 , shorti hudhet te marten ne ora 18:00 ndersa orari publikohet po ta marten ne ora 19:00.

Te gjithe te interesuarit mund te paraqiten ne email adresen: kreshnik24@hotmail.com si dhe ne nr e tel: 049/319/370.

Turneu fillon te merkuren ne ora 10:00 me supervajzer Rifat Kasapolli.

Share this post