Baton Haxhiu mposht Filip Paviç në finalen e Rilindja Juniors – U14

  • Kor 08, 2020

08 Korrik 2020

Ka përfunduar edhe finalja e djemve e turneut “Rilindja Juniors 2020” për U14.
Në finale sot u ndeshën Filip Paviç kd Baton Haxhiu, ku pas një loje shumë të fortë Baxhiu arriti të mposht kundershtarin me rezultat 5-7 6-2 7-5.

Nesër do të fillojnë garat për kategorinë Adult, ku për herë të parë në Kosovë përveç garave për meshkuj do të mbahën edhe garat për femra.\

Shortin dhe detajet i gjeni në courthive:

https://courthive.com/t/d292c693-a6ff-422d-a040-6cff030b75f4?
Share this post