Arbin Koro mposhtë kanadezin

  • Qer 10, 2021

Gjatë kësaj jave po mbahet turneu ndërkombëtar Tennispark Open 2021 për kategorinë U16, në Shkup të Maqedonisë Veriore.

Tenisti jonë Arbin Koro ka arritur të mposhtë tenistin kanadez Aleksandar Ranko Cajic me rezultat të thellë 6-0 6-0.

Urime për Arbinin dhe suksese ne xhiron e radhës!

Share this post