Arbin Koro kualifikohet në çerekfinale

  • Kor 17, 2021

Gjatë kësaj jave po mbahet turneu ‘Rio Verde Open 2021’ në Podgoricë të Malit të Zi.

Tenisti jonë ka arritur të kualifikohet në çerekfinale të këtij turneu pas fitores kundër Stefan Djokovic 5-7 7-6(0) 6-1.

E urojmë Arbinin për fitoren dhe i urojmë shumë suksese!

Share this post