ALTEA HAJRIZI KAMPIONE E KOSOVËS PËR VITIN 2021 NË KATEGORINË U14

  • Nën 15, 2021

Gjatë datave 12-14 Nëntor 2021 është mbajtur turneu përmbyllës ‘Masters 2021’ për kategorinë U14 në të cilin u përballën tenistet më të mira të kësaj kategorie.

Kampione për këtë vit doli Altea Hajrizi, gjersa në vendin e dytë u rendit Meldina Mislimi, ndërsa në vendin e tretë e të katërt dolën Learta Muharremi dhe Andrra Byci.

Urime të gjithë garueseve për paraqitjen e tyre në gara gjatë këtij viti, duke ju uruar edhe më shumë suksese në vitin e ardhshëm!

Share this post