Aja Broqi fituese e turneut Peja Juniors U-14

  • Gus 01, 2019

01 Gusht 2019

Aja Broqi (KT Peja) eshte fituese e turneut Peja Juniors U-14.

Ne finale Aja Broqi shenoi fitore ndaj Rita Miftarit me rezultat bindes 6/0 dhe 6/0 . Per Ajen ky eshte trofeu i katert me radhe ne kategorine e saj .

Ne finale ne konkurencen e meshkujve neser ne ora 15:00 takohen Melos Nallbani (KT Peja) dhe Jon Jakupi ((KT Rilindja).

Share this post