Categories
Lajmet

[:sq]Kombëtarja e Kosovës për grupmoshën U14, po merr pjesë ne Kampionatin Evropian për Junior U14[:]

[:sq]Kombëtarja e Kosovës për grupmoshën U14, po merr pjesë ne Kampionatin Evropian për Junior U14, që po mbahet në Most të Çekisë. Kosovën po e përfaqësojnë tenistët:
Vesa Gjinaj, Forta Morina, Drinor Shamolli dhe Melos Nallbani

[:]

Categories
Lajmet

[:sq]Dielli TEB Open 2018[:]

[:sq]Perfundoi edhe edicioni i 17-te i Dielli TEB Open me triumfin e Granit Bajraliu ne finale ndaj Jasin Jakupi (6:4, 6:2).

Per foto, KLIKO

[:]

Categories
Lajmet

[:sq]DIELLI TEB OPEN 2018[:]

[:sq]

[:]

Categories
Lajmet

[:sq]Fresk Sylhasi vendin e pare ne turneun ne Maqedoni[:]

[:sq]Fresk Sylhasi arriti ta marrë vendin e parë, në turneun e Maqedonisë për grupmoshat U14, duke e mposhtur tenistin, Borjan Nikolovski, me rezultat 1:6 6:2 6:3.

[:]

Categories
Lajmet

[:sq]PRISHTINA OPEN 2018 U-16[:]

[:sq]

[:]