Categories
Lajmet

[:sq]Melos Nallbani dhe Forta Morina fitues te turneut Mjeshtri Open 2017 – U12[:]

[:sq]Forta Morina ne finale mposhti me rezultat 6:3,6:4 Aja Broqin pas nje loje mjaft te forte me kthesa te rezultatit.
Ndersa, tek meshkujt Melos Nalbani perseri mbron titullin duke mposhtur ne finale Drinor Shamollin me rezultat 6:2,6:2.

Per foto: KLIKO

[:]

Categories
Lajmet

[:sq]Mjeshtri Open 2017 – U12[:]

[:sq]

[:]

Categories
Lajmet

[:sq]Mjeshtri Open 2017 – ROG[:]

[:sq]Red:
Vajzat: 1. Ajla Birdaini 2. Yaysana Maibam
Djemt: 1.Unik Ramadani 2. Enes Mustafi.

Orange:
Vajzat: 1.Tiara Berisha 2. Liza Lika
Djemte: 1. Maniyay Maibam 2. Ylli Smakolli.

Green:
Vajzat: 1. Altea Hajrizi 2. Dejza Shabi
Djemt: 1. Filip Pavic 2. Baton Haxhiu.

Per foto KLIKO

[:]

Categories
Lajmet

[:sq]Mjeshtri Open 2017 – ROG[:]

[:sq]

[:]

Categories
Lajmet

[:sq]Kosovo Ladies Open 2017[:]

[:sq]

[:]

Categories
Lajmet

[:sq]Vesa Gjinaj fituese e Kosova Ladies Open 2017[:]

[:sq]Ne finale Vesa ishte me e mire se sa kundershtarja nga Shqiperia, Brunilda Mrruku cilen e mposhti me rezultat 6:4,6:4.

Fotot mund ti gjeni: KLIKO

[:]

Categories
Lajmet

[:sq]Edicioni i tete i turneut “Kosovo Ladies Open 2017″[:]

[:sq]

[:]