Perfundon turneu EuroKos Open U14

Eurokos Open u mbyll me ndeshjet me finalisten Vesa Gjinaj në kategorinë femra e cila u përball sot me Forta Morina dhe e mposhti kundërshtaren me rezultatet 2:0 në sete , ndërsa Mal Agushi fiton finalen kundër Melos Nabllani po ashtu me rezultat 2:0 në seta.

Per foto KLIKO

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *