Nxensit e Shkolles “Mustafa Bakija” vizituan Klubin e tenisit Gjakova

Sot nxenesit e Shkolles “Mustafa Bakija” vizituan Klubin e tenisit Gjakova, ne komunen e Gjakoves.

Nxenesit paten rastin te njohin Sportin e tenisit, po ashtu te luajne bashke me shoqerine dhe trajnerin e klubit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *