Melos Nallbani dhe Forta Morina fitues te turneut Mjeshtri Open 2017 – U12

Forta Morina ne finale mposhti me rezultat 6:3,6:4 Aja Broqin pas nje loje mjaft te forte me kthesa te rezultatit.
Ndersa, tek meshkujt Melos Nalbani perseri mbron titullin duke mposhtur ne finale Drinor Shamollin me rezultat 6:2,6:2.

Per foto: KLIKO

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *