Ka filluar “Top Excecutive Meeting 2019”

Ka filluar “Top Excecutive Meeting 2019” organizuar nen ombrellen e Tennis Europe ne Madrid.

Federata e Tenisit e Kosoves perfaqesohet ne kete konference me nje delegat.

Fokusi i Konferences bazohet ne punen e TE gjate vitit 2019, si dhe joshja e sponsorizimeve me foles nga La Liga, UEFA, NBA, Adecco.

Konferenca zgjate nga 19-21 Nentor.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *