Forta Morina dhe Mal Agushi Kampionë te turneut “A&S Open 2016” U-12

Forta Morina nga Prishtina dhe Mal Agushi nga Shkupi, jane Kampionë te ‘A&S Open 2016’ U-12, te mbajtur ne Prizren ne klubin Sesahr USA.
Ne turne morren pjese garues nga Kosova, Shqiperia dhe Maqedonia ku pati loje shume interesante

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *