Finalja eKampionatit Ekipor 2019 mbahet me date 12 Tetor.

08 Tetor 2019

Finalja e madhe e Kampionatit Ekipor 2019 do te mbahet kete fundjave me date 12 Tetor.

Klubet qe do te ndeshen ne finale jane K.T. Prizreni (Vendas) dhe K.T. Rilindja (Musafir).

Ju ftojme te e ndiqni live finalen ne Prizren.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *