Erion Prizreni zuri vendin e dyte ne turneun MTP Open -2018 per kategorine Red

Kane filluar garat e turneut “MTP Open-2018”, te cilat po zhvillohen ne Shkup-Maqedoni.

Dje u mbajten garat per grupmoshat ROG, ku tenisiti yne Erion Prizreni zuri vendin e dyte pasi ne finale u mposht nga Kampioni Serbe pas nje loje shume te ngushte me rezultat 6:5.

Garat e turneut po vazhdojne tutje me kategorine Orange, Green, U15 dhe Senior, ku po marrin pjese edhe perfaqesues tjere nga Kosova.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *