Ekipa e djemve U-12 ne France

Përfaqesuesja e Kosovës ne Tenis ne grupmosha U12 per djem udhëtoj për në Dijon të Francës në garat e Summers Cup. E udhëhequr nga trajneri Argjend Lecaj,
Ekipa perbehet nga Bleron Ukehaxhaj, Melos Nallbani, dhe Fresk Sylhasi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *