Dielli Teb Open 2016

Sot ne ora 15:00 do te zhvillohet finalja e turneut Dielli Teb Open 2016.
Kampioni i Kosoves Granit Bajraliu do te tentoje ta mbroje titullin dhe luan kunder kampionit te Shqiperise Genajd Shypeja.
Ndeshjen mund ta ndiqni live ne RTK

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *