Blearta Ukehaxhaj rangohet ne poziten e 356 ne Tennis Europe

Blearta S. Ukehaxhaj dhe fituesja e turneut ne Cungu open u14 i cili u mbajt ne Ulqin.Blearta doli e 7 a e ketij turneu dhe fitoj 20 pike.Me 65 piket e grumbulluara ne TE rangohet ne poziten e 356 qe eshte suksesi me i mire i nje kosovare.Sfidat vazhdojne

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *