Shqip English

Dielli Teb Open 2016


Dielli Teb Open 2016

30 July 2016

Sot ne ora 15:00 do te zhvillohet finalja e turneut Dielli Teb Open 2016.
Kampioni i Kosoves Granit Bajraliu do te tentoje ta mbroje titullin dhe luan kunder kampionit te Shqiperise Genajd Shypeja.
Ndeshjen mund ta ndiqni live ne RTK