Shqip English

Stefan Micov nga Maqedonia Veriore shpallet kampion i turneut Dielli Teb Open 2019.

29 qershor 2019

Stefan Micov nga Maqedonia Veriore shpallet kampion…


Kampi pergaditore i ekipit U16 per Baku 2019

26 Qershor 2019

Nga data 24 Qershor 2019 deri me…


K.T. Rilindja mposhti K.T. Kalane 3:1 ne garen çerekfinale te Kampionatit Ekipor 2019

23 Qershor 2019


Sot ne fushat e tenisit…


Ka perfunduar turneu “Top Reklama” organizuar nga K.T. Peja per grupmoshat U14.

23 Qershor 2019


Ka perfunduar turneu “Top Reklama”…


Fresk Sylhasi Kampion i turneut Rilindja U16, ndersa Aja Broqi Kampione ne Top Reklama U14

22 Qershor 2019

Sot ne finalen e Rilindja Juniors U16,…


K.T. DielliX me 25-30 Qershor organizon turneun ” Dielli Teb Open 2019”

18 Qershor 2019

K.T. DielliX me 25-30 Qershor organizon turneun…


Ka perfunduar turneu “Hotshot Kids 2019”

17 Qershor 2019


Ka perfunduar turneu “Hotshot Kids…


Ka perfunduar turneu “Rilindja Seniors 2019” per kategorine +35

16 qershor 2019


Ka perfunduar turneu “Rilindja Seniors…


Perfundoi dita e pare e turneut Rilindja Juniors per kategorine U16

15 Qershor 2019


Perfundoi dita e pare e…


K.T. HotShot organizon turneun e pare per kete vit per kategorine ROG

11 Qershor 2019

Kete fundjave me 15-16 qershor K.T. HotShot…


K.T. Rilindja kete fundjave do te organizojë 2 turne për grupmoshat U16 dhe +35.

11 Qershor 2019

K.T. Rilindja kete fundjave do te organizojë…


Ka perfunduar turneu “Sporek Juniors 2019” per kategorine U14

09 Qershor 2019

Ka perfunduar turneu “Sporek Juniors 2019” per…


Sot u shënua Dita Ndërkombëtare e Sportit dhe Mjedisit

05 qershor 2019

Sot u shënua Dita Ndërkombëtare e Sportit…


“Prizren Open” 2019 - Adult

03 qershor 2019

“Prizren Open” 2019

     

Sot përfundoi dita e parë e turneut “Mjeshtri Kids 2019”

01 qershor 2019

Sot përfundoi dita e parë e turneut…


Ka perfunduar turneu “Sporek Juniors 2019” per kategorine U12

01 qershor 2019

Ka perfunduar turneu “Sporek Juniors 2019” per…