Shqip English

Prishtina kampione ekipore e Kosovës

Tenistët e klubit të tenisit Prishtina u shpallën kampiona ekipor…


Klubi i Tenisit Rilindja organizoj turneun per kategorite ROG dhe U12 per nder te 28 nentorit

Rezultatet e Rilindjes.

Topi i Kuq
Djemt  …


Finalja e Kampionatit Ekipor, Prizreni vs Prishtina, te dielen nga ora 10:00 ne Sesahr (Prizren)

Finalja e Kampionatit Ekipor të Kosovës në tenis në mes…