Shqip English

Blearta Ukehaxhaj rangohet ne poziten e 356 ne Tennis Europe

Blearta S. Ukehaxhaj dhe fituesja e turneut ne Cungu open…


8 lojtare nga Kosova marrin pjese ne turneun te Evropes “BITOLA Open 2016 U12”

Turneu po mbahet ne Bitola te Maqedonise.
Djemte te…


Seminari i trajnerave ITF Level 1

.


“VIP Tournament 2016”

Sot u zhvilluan lojet e fundit te turneut “VIP Tournament…